Про нас

Давайте знайомитись

Кожен, хто хоч раз планував відпочинок закордоном, задавав собі численні питання, пов’язані з організацією подорожі. Дана проблема в свій час постала і перед нами. Щоб вирішити її ми почали шукати інформацію. В інтернеті, в знайомих, в туристичних агенціях. В результаті наших пошуків усі підібрані нам пропозиції лише наполовину відповідали нашим вимогам. Ми багато спілкувались і побачили ті недоліки, які заважають туристу обрати відпочинок своєї мрії.

І ми вирішили змінити існуючий стан справ. Ми зрозуміли, що найголовніше – вміння слухати, розуміти потреби свого клієнта, надавати йому максимум інформації та допомоги, професійно виконуючи свою справу. Результатом наших пошуків та прикладених зусиль стало відкриття в 2014 році Туристичної агенції «Море Турів» в місті Луцьк Волинської області. Агенції, яка входить до складу однієї з найбільших туристичних мереж України, що налічує більше 100 офісів і є власником численних нагород в сфері туризму.

Відкривши представництво в Луцьку, наша компанія, меньше ніж за рік своєї діяльності, вже встигла впевнено про себе заявити і здобути своїх прихильників. Але час не стоїть на місці. Збільшується наша команда. Ми дорослішаємо, змінюємось і змінюємо уявлення про туризм, подорожі і відпочинок.

Наша місія

Ми прагнемо відкрити для Вас новий стиль життя, невід’ємне місце в якому займають подорожі, в яких ми пізнаємо оточуючий світ, розвиваємось і змінюємо самих себе. Тому наш заклик “Змінюй Свій Світ” якнайкраще відображає місію компанії. Ми поважаємо Вас і розуміємо, що Ваш якісний відпочинок – це наш найбільший пріоритет!

Якщо Ви прагнете, щоб Ваш відпочинок був максимально вигідним, комфортним і безпечним – давайте знайомитись!

Наша команда
More Tyriv
Тетяна керівник
More Tyriv
Олена менеджер
More Tyriv
Настя менеджер
More Tyriv
Наталя менеджер
More Tyriv
Ірина менеджер
More Tyriv
Аліна менеджер
More Tyriv
Наталя менеджер
More Tyriv
Олена менеджер
More Tyriv
Іванна менеджер
З життя офісу